DRUKARKA APTECZNA ELZAB Mera+ FE FV ONLINE READY

Drukarka z certyfikatem ONLINE READY, gwarantującym techniczną modernizację do wersji obowiązującej od roku 2019. Kupując teraz urządzenie fiskalne, otrzymujesz zapewnienie dostosowania jego funkcjonalności do nowych wymogów w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie.

Szczegóły w REGULAMINIE.

OPIS I FUNKCJE

MULTIINTERFEJSOWA
Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonów. Dedykowana do pracy w aptekach, gabinetach i przychodniach lekarskich. Może drukować wyceny leków i recept oraz paragony fiskalne uwzględniające refundację leków. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji.

     Warte podkreślenia

 • kolorowy wyświetlacz TFT 4,3” o regulowanym położeniu, z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik (logo apteki, reklamy), komunikatów lub aktualnej daty i godziny
 • możliwość podłączenia dodatkowego, wolnostojącego wyświetlacza
 • automatyczny obcinacz papieru w standardzie
 • wydruk faktur VAT
 • grafika w nagłówku, stopce i treści wydruków
 • protokół apteczny kompatybilny z drukarką Mera F i Omega F
  Protokół został rozszerzony o:
  – sekwencję sprzedaży leków z nazwą o długości 40 znaków
  – sekwencję sprzedaży towarów kompatybilną z drukarkami w wersji sklepowej, co umożliwia instalację  drukarki w przychodniach i gabinetach lekarskich (brak linii bez recepty dla pozycji sprzedaży)
  – możliwość anulowania pozycji sprzedaży

Do pobrania:

 1. Instrukcja obsługi Mera FE+OnLine Ready
 2. Karta katalogowa Mera FE+OnLine Ready

Źródło: www.elzab.com.pl