KASY FISKALNE ELZAB MAŁE

KASY FISKALNE ELZAB MAŁE

Małe i proste w obsłudze kasy fiskalne ELZAB Mini to idealne rozwiązanie dla usługodawców i niewielkich placówek handlowych. Mała kasa fiskalna to urządzenie najczęściej wybierane przez właścicieli małych sklepów oraz osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w biznesie. Często spotykane na bazarach, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, w małych sklepach, cukierniach, piekarniach, w salonach SPA, solarium, klubach fitness, kwiaciarniach, w punktach serwisowych i naprawczych, kantorach, lombardach czy zakładach kamieniarskich i pogrzebowych.

Elastyczne definiowanie klawiszy, wymienna wkładka klawiatury (dotyczy tylko ELZAB Mini i Mini E) z możliwością opisu produktu czy też klawisz umożliwiający szybką sprzedaż to tylko niektóre z wielu funkcji, jakie posiadają nasze małe kasy fiskalne. Ponadto kompaktowe wymiary i ergonomiczny kształt pozwalają na łatwe utrzymanie kasy w czystości. Tę korzyść doceniają przede wszystkim właściciele barów, pubów, pizzerii czy pijalni soków. ELZAB to gwarancja wydajnej i efektywnej pracy.

Dla kas z certyfikatem ONLINE READY producent gwarantuje techniczną modernizację do wersji obowiązującej od roku 2019. Kupując teraz urządzenie fiskalne, otrzymujesz zapewnienie dostosowania jego funkcjonalności do nowych wymogów w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie.
Szczegóły w REGULAMINIE. 

ZESTAWIENIE URZĄDZEŃ FISKALNYCH⇐

ELZAB Mini E 3K ONLINE READY

⇒ Czytaj więcej

ELZAB Mini E 3K z klaw.mod. ONLINE READY

⇒ Czytaj więcej

ELZAB Mini 0,5K

 

⇒ Czytaj więcej

ELZAB Mini 2K

⇒ Czytaj więcej

ELZAB Mini E 3k z klawiaturą modułową

⇒ Czytaj więcej

ELZAB Mini E 3K

⇒ Czytaj więcej